Hakkımızda

Nego Yazılım

HİZMETLERİMİZ

Logo Netsis Ürünleri

Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan Logo Netsis ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Özel Yazılımlar

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren, sizin özelliklerinize göre tasarlanan yazılım projelerini hayata geçiriyoruz. Bir terzinin, müşterisinin birebir ölçülerine göre kıyafet hazırlaması gibi biz de sizin birebir ihtiyaçlarınıza özel yazılım projeleri tasarlıyoruz.

Projelendirme ve Destek

ERP projelerinin işletmelerde başarısı için yazılımın kaliteli olması tek başına yeterli bir unsur değildir. Verilen danışmanlık hizmetinin kalitesi ve sürekliliği en az yazılım kalitesi kadar önemlidir. 
Çözüm ortaklarımızla beraber bu bilinçle hareket ediyoruz, oldukça deneyimli danışman kadrolarımızla projeleri yönetiyoruz. 

Nego Yazılım 13 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere 2017 yılında kuruldu.

Nego Yazılım 13 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmak üzere 2017 yılında kuruldu. Netsis ve Logo’nun yetkili satıcısı olarak kurulum, eğitim,proje ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve firmalara özel iş yazılımları üretmektedir.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz!


Mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Nego Yazılım bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman, ilgili sertifikasyonlara sahip ekibi ile en kaliteli hizmeti, en kısa zamanda vermeyi amaçlar. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
 

0

TAMAMLANAN PROJELER

0

MUTLU MÜŞTERİLER

0

ÖDÜLLER